Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - Historické zajímavosti - Střední Čechy - západ - Církevní stavby a sakrální objekty - Střední Čechy - západ - JEWISH GHETTO AND SYNAGOGUE IN BŘEZNICE


Print

JEWISH GHETTO AND SYNAGOGUE IN BŘEZNICE

Negarantovaná informace
Address:Lokšany, 262 72 Březnice
WWW:https://www.breznice.cz/volny-cas/pamatky-...
GPS:49°33'27,655"N, 13°57'3,005"E
Click for detail
Zobrazení na mapě

Photos (2)[Show thumbnails]

The synagogue used as a Jewish museum is the center of a small ghetto called Lokšany. It was established in the first half of the 18th century after a forced Jewish resettlement. The ghetto includes 24 Baroque houses - the best known is the Popper Palace. The ghetto lies next to the square and is connected by a narrow passage. To the north of the town there is a Jewish cemetery from the beginning of the 17th century.

Address: Lokšany, 262 72 Březnice

Komentáře k článku

Zatím nebyly k článku napsány žádné komentáře.
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru InfoCesko.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text komentáře:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:TOPlist

For server InfoCesko.cz we recommend MS Internet Explorer 6.0 and higher, Mozilla Firefox, Google Chrome or Opera, by distinguish 1024x768 or higher.
its Beskydy, s.r.o. (C) 2002-2024 All rights reserved, use: gate.NET