Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Ewa Farna
Ewa Farna

Koncert
Kdy: 08.12.2023
Čas: 21:00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

EWA FARNA V PROSINCI ZAVÍTÁ NA VSETÍN

Česko polská zpěvačka Ewa Farna přijede na Valašsko po více než 5 letech. Můžete se těšit na největší hity z jejího bohatého repertoáru, které zazpívá živě se svou kapelou. O doprovodný hudební program se postará DJ AŠA. Koncert proběhne ve Velkém sále Domu kultury Vsetín v pátek 8. prosince 2023. Celá akce začíná v 18:30, přičemž hlavní koncert odstartuje ve 21 hodin.

Ewa Farna, talentovaná polsko-česká zpěvačka, producentka a autorka se narodila 12. srpna 1993 v Třinci. Vyrůstala v pohraniční obci Vendryně, která se nachází na rozhraní Česka a Polska. Ewa je národnostně Polka, má české občanství a hrdě se hlásí k místní národnostní menšině. Svou hudební kariéru odstartovala již ve svých 11 letech na Festivalu dětské písně v Havířově, kde zazářila a získala nabídku na vydání vlastního alba. Ve věku 13 let debutovala singlem „Měls mě vůbec rád“, který se rychle stal hitem. Její první album dosáhlo statusu 2× platinové desky s více než 70 tisíci prodanými kusy během jednoho roku. Následovala řada prestižních ocenění, včetně titulu Objev roku v Českém slavíkovi a historického vítězství v kategorii Zpěvačka roku. Ewa Farna si rovněž vyzkoušela roli porotkyně v televizních pěveckých soutěžích jak v Polsku, tak v Čechách. Moderovala dva ročníky hudebních Cen Anděl a získala si uznání jako významná osobnost hudebního světa. S úspěchem zorganizovala svůj vlastní výroční koncert ve Foru Karlín a natočila dokument „Ewa Farna 10: Neznámá známá“, který vznikal po dobu 2 let. V roce 2021 Ewa oslavila 15 let na hudební scéně vydáním desky UMAMI, která si získala u kritiků ocenění jako popový manifest nové generace.

Dnes patří Ewa Farna mezi nejúspěšnější zpěvačky v Česku i sousedním Polsku. Vydala celkem 5 českých a 6 polských řadových alb, včetně dvou „Best Of“ kompilací a několika živých záznamů – akustických i se symfonickým orchestrem. Její singl „Cicho“ se stal Polským Hitem Dekády. Ewa Farna je šťastně vdaná za svého bývalého kytaristu Martina Chobota, s nímž má dvě děti. Je uznávanou a vlivnou osobností na českých sociálních sítích. Magazín Forbes ji zařadil do výběru inspirativních lidí „30 pod 30“.

Předprodej vstupenek probíhá na www.dkvsetin.cz a na pokladně Kina Vatra. Tuto akci pořádá RubiKorp s.r.o.

Jakub Hekl
www.dkvsetin.cz


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz